Toodledo

Toodledo

Lista zadań na bogato

Zalety

  • Wiele opcji importu i eksportu danych
  • Konteksty
  • Wiele dodatkowych funkcji
  • Synchronizacja z wieloma aplikacjami mobilnymi

Wady

  • Mało wygodny interfejs
  • Dziwna i trudna do zapamiętania nazwa

Bardzo dobry
8

Toodledo to serwis internetowy umożliwiający tworzenie list zadań do wykonania. Za darmo dostajemy rozbudowane narzędzie, z możliwością synchronizacji między różnymi urządzeniami i wieloma dodatkami. Jeśli masz dużo zadań do wykonania i szukasz elastycznego narzędzia do zarządzania nimi, to zdecydowanie musisz wypróbować Toodledo.

Serwis Toodledo do tworzenia list zadań zabrał się bardzo poważnie. Aby mieć prostą prostą listę zadań, wystarczy otworzyć systemowy Notatnik. Do sporządzenia listy zakupów wystarczy. Współczesny tryb życia wymaga od nas jednak radzenia sobie z tak wieloma zadaniami na raz, że dla wielu osób proste listy zadań nie wystarczają. Tu do akcji wkracza Toodledo.

Tworząc nowe zadanie w Toodledo możemy przypisać je do odpowiedniego folderu, określić datę wykonania, priorytet zadania lub dodać notatki, a nawet określić kontekst. Dzięki kontekstom (na przykład praca, dom) możemy w Toodledo odfiltrować te zadania, które nie pasują do kontekstu, w którym się akurat znajdujemy. Toodledo pozwala filtrować zadania na postawie wszystkich parametrów jakimi oznaczamy zadania, dzięki temu możemy szybko znaleźć najważniejsze zadania lub te, które musimy wykonać dzisiaj.

Siłą Toodledo jest również wiele dodatków, na przykład do przeglądarek oraz aplikacje mobilne. Dzięki nim, to co napiszemy siedząc przed komputerem, będziemy mieć pod ręką w podróży na naszym iPhone.

Najczęściej pobierane Biznes i produktywność na web-apps

Więcej
Toodledo

Wypróbuj

Toodledo

Opinie użytkowników o Toodledo